Vinylové podlahy | Podlahy Sikora s.r.o.
podlahysikora@seznam.cz+420 608 956 710
Mostárenská 68/47Ostrava - Vítkoviceotevírací dobapo-pá 7:00-15:30

Vinylové podlahy

Vinylové podlahy jsou díky dlouhé trvanlivosti a vysoké odolnosti vhodné do bytových i komerčních prostor. Každý dekor vychází z reálné předlohy dřeva, přírodního kamene nebo tepaného plechu. Vinyl je stabilní a odolný materiál, který se hodí do každé místnosti ve Vašem domě či bytu. Mimo jiné, jsou vinylové podlahy také vhodné pro teplovodní podlahové vytápění, nebo elektrické, které je však zalito v anhydritovém potěru. Nabízíme desítky dekorů vinylových podlah od kvalitních výrobců.
VINYLOVÉ PODLAHY

Vinylové podlahy se nabízí jako lepené, se zámkovým spojem, na HDF desce. Nebo také jako není moderní rigidní/SPC vinyly.

Pod lepenou vinylovou podlahu je nutno mít podklad srovnaný nivelační vrstvou, pod podlahu ,,click,, se používá speciální podložka    k těmto typům podlah určená. Také zde ale platí, aby byl podklad zcela bez nerovností. Vinyly na HDF desce jsou vesměs opatřeny                    již integrovanou podložkou (např.korek).

Tyto vinylové podlahy (lepené a zámkové) jsou odolné vůči vlhkosti   
a vodě – díky tomu vhodné do celého bytu či domu, vč. kuchyní               i koupelen. Výhodou je také jejich velká odolnost.


Výrobci: Wineo, Fatra, Gerflor, 1Floor, Floor Forever, Arbiton, Afir-max, Expona, RIGID

Ukázka realizací